6 грудня 2017 року у педагогічному коледжі ЧНУ ім. Ю. Федьковича вже традиційно пройшов захід «Козацькі забави», приурочений до Дня Збройних Сил України. У змаганнях взяли участь представники усіх груп фізкультурного відділу, а також збірні команди шкільного та музичного відділів. Студенти змагалися у вправності, винахідливості та кмітливості у п’яти завданнях – математична естафета, гімнастика, «осідлай коня», «стріляй влучно» (баскетбол) та футбол. Зрештою, переможцем у «Козацьких забавах» стала команда 48С групи. Друге місце посіла команда 17С групи, а почесне бронзове здобула команда 28С групи.
«Козацькі забави – 2017» (спортивно-патріотичний захід)
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/IMG_4488-2.jpg)