Під такою назвою на музичному відділі проведений виховний захід до 141-річниці від дня народження геніального українського композитора, хорового диригента, громадського діяча, педагога Миколи Дмитровича Леонтовича. З метою поглиблення знань майбутніх учителів музичного мистецтва, формування у них інтересу до музичної спадщини українських композиторів, шанобливого ставлення до кращих надбань української хорової музики, виховання любові та поваги до народної пісні викладач музично-теоретичних дисциплін А.І. Кушнір та студенти музичного відділу розкривали цікаві сторінки життя і творчого шляху М.Д. Леонтовича. На заході звучали хорові обробки українських народних пісень композитора у виконанні студентів, демонструвалися відеофрагменти виконання творів митця різними хоровими колективами України.
«Майстер хорової обробки» (Виховний захід)
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_2551-COLLAGE-1024x1024.jpg)