Вітаємо студентів –переможців, які підкорили фінального боса та здобули перемогу у грі SportCraft Games онлайн Битва з тінню! Нехай ваші досягнення надихають на регулярні заняття спортом!
SportCraft Games онлайн Битва з тінню!
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/зображення_viber_2021-03-31_14-12-51-977x1024.jpg)
Вітаємо студентів –переможців, які підкорили фінального боса та здобули перемогу у грі SportCraft Games онлайн Битва з тінню! Нехай ваші досягнення надихають на регулярні заняття спортом!