На Першості світу зі спортивного туризму протягом 2-х тижнів, долаючи складний маршрут українськими та румунськими Карпатами, студент 47с групи, кандидат у майстри спорту зі спортивного туризму Дмитро Ткач з трьома різними групами здобув золоту, срібну та бронзову медалі за лижні та пішохідні походи.
Бажаємо нових результатів, успіхів у розвитку спортивного туризму в нашому краї та виховуванні нової генерації активної української молоді!
Вітаємо Чемпіона світу зі спортивного туризму!
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/зображення_viber_2021-05-27_10-28-52-678x1024.jpg)