27 вересня студенти шкільного відділення переглянули виставу “Не встигла дописати…” за поезією письменниці Зельми Меербаум-Айзінґер Дякуючи нашим друзям: Івану Даніліну, Театральній студії “БУ-БУ-БУ”, Педагогічному фаховому коледжу ЧНУ ім.Ю.Федьковича, на благодійній виставі вдалося зібрати 7283грн.
Кошти спрямовуються на підтримку та забезпечення наших захисників, а саме 92 чернівецької бригади.
Дякуємо за небайдужість та за допомогу??
До ПЕРЕМОГИ!
Наближати перемогу разом – благородна справа!
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/зображення_viber_2022-09-28_12-56-21-945-1024x678.jpg)