У рамках проведення Міжнародного інклюзивного конкурсу “Точки дотику” 2022 представники шкільного відділення (Гунда Ірина, 22 група; Здерчук Антоніна, 33 група; Шиньковська Діана, 32 група та завідувач відділення “Початкова освіта” Сеничак Валентина) посіли почесне ІІІ місце у номінації “Мистецтво та інклюзія”. На розсуд журі представили свої роботи – вірші про дітей з особливими освітніми потребами. Нагороду та цінні подарунки вручили представники громадської організації “Захист”.
Так тримати! Пишаємося! Нових натхненних поетичних рядків! Нових перемог у вільній та мирній Україні!
“Точки дотику” 2022
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-17_12-20-36-1024x769.jpg)