З метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». 28 листопада в нашому закладі освіти за сприяння викладача, кандидата психологічних наук, координатора психологічної допомоги у благодійному фонді «Рокада» Надії Василівни Періус проведений виховний захід для студентів 3-х курсів «STOP насильство». У цікавій змістовній та доступній формі, на реальних прикладах майбутні педагоги поглиблювали знання про свої права, ознайомилися з необхідними діями у випадку різних видів домашнього насильства, відповідальностю за жорстоке поводження з дітьми та важливими кроками у критичних ситуаціях, пов’язаних з насильством.
«STOP насильство»
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/01-1-1024x635.jpg)