20 лютого 2023 року устінах Педагогічного фахового коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича було організовано годину-спомин до Дня героїв Небесної Сотні. Студенти 11 та 15 груп пригадали події, які відбувалися на Майдані в кінці 2013 на початку 2014 років. На честь героїв Небесної Сотні прозвучали вірші та пісні. Студенти вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника.
Небесна Сотня (хронологія відчуттів)
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/99307c1f1b192ec0aafa0e007ed70079_XL.jpg)