“Казки – блискучі спроби народної педагогіки”, – стверджував К.Ушинський. Студенти коледжу спробували розгадати одвічну силу цього жанру та прокачати свої професійні компетентності. 03.03.2023 року 32 група на занятті з дитячої літератури стали учасниками незвичайного книжкового аукціону, де у ролі товару був освітній продукт. Студенти, інтегруючи знання із освітніх компонентів ОПП Початкова освіта, у креативній формі “продавали” українські казки – скарби народної мудрості, які люди набували віками. Адже саме яскраві казкові образи допомагають нам і здобувачам початкової ланки освіти розрізнити добро і зло, правду й кривду. Казка вчать нас бути добрими, щирими, справедливими,працьовитими… Вона – джерело радості, духовний хліб. Читайте та популяризуйте цей унікальний і багатогранний жанр дитячої літератури!
Аукціон казок
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-05_12-02-39-714x1024.jpg)