10 травня студенти шкільного відділення мали змогу побувати на воркшопі з питань упровадження сучасних технологій навчання у НУШ надзвичайно талановитої педагогині Альони Ревуцької. Це використання програми Quiver-3D coloring App у початковій школі, поєднання чарівного світу розмальовок з освітою.
Педагогічна майстерня мала мовно-літературне спрямування, темою якої було використання цифрового застосунку на уроках української мови та читання. Основне завдання даної програми – урізноманітнити процес навчання, зацікавити та мотивувати учнів здобувати нові знання, поділитися з майбутніми вчителями, як у цікавій формі зі здобувачами початкової ланки освіти провести мовну вправу, адаптувати та інтерпретувати її, враховуючи вікові особливості школярів. Quiver-3D coloring App – засіб для досягнення такої атмосфери на уроці, що сприяє тісній та творчій співпраці вчителя та учня, дає можливість реалізувати особистісно орієнтоване навчання.
Робимо навчання яскравим, цікавим та пізнавальним!
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-15_10-49-19-1024x461.jpg)