Інформація стала справжньою зброєю у війні. Звідки беруться новини? Хто їх публікує? Чи може це бути інформаційним вкидом? Де можна перевірити правдивість інформації? Такі питання хвилюють більшість українців. А студенти відділення ” Початкова освіта” 11 травня разом із Тетяною Никирсою активно долучилися до антифейкової гри “НотаЄнота”.Це унікальна можливість весело та з користю провести час із друзями. Визволяючи Єнота, збагатили свої знання про те, як захиститися від пропаганди та маніпуляцій у соцмережах. Ця гра не тільки приносить задоволення, а й знайомить із правилами безпечного користування інформацією. Наступна місія: врятувати від інформаційних атак своїх рідних і друзів!
Справжні єноти-фейкоборці у стінах коледжу
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-15_11-50-49-1024x768.jpg)