25 вересня 2023 року студенти 4 курсу долучилися до семінару-практикуму з теми «Особливості написання курсової роботи», що є обов’язковим освітнім компонентом ОПП. Викладач-методист Валентина Осинчук ознайомила здобувачів освіти із особливостями першого наукового дослідження. Четвертокурсники отримали практичні поради та методичні рекомендації щодо оформлення та написання курсової роботи.
Особливості написання курсової роботи
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/1695813384055-1024x632.jpg)