27 вересня на парі з дитячої літератури 42 група здійснила колективну мандрівку в дитинство на основі творчості Миколи Трублаїні. Студенти разом із викладачем Валентиною Сеничак виконували колективну творчу справу – створення лепбуку. Вдячні за те, що маємо можливість креативно працювати, проявляти власні можливості. Творчість, на думку студентів 42 групи, — це талант, помножений на щиру працю. А творча людина — наче той колос, що, налившись силою землі й сонця, дарує людям хліб.
У методичну скарбничку студента
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-64657c0113d414b723abcbdcc8b323c1-V.jpg)