22 листопада 2023 року студенти коледжу мали змогу побувати на тренуванні з легкої атлетики з відомим спортсменом. Щиро дякуємо буковинській зірці спорту, майстру спорту, неодноразовому Чемпіону України, фіналісту Чемпіонату Європи, учаснику Чемпіонату Світу в спринті Емілю ІБРАГІМОВУ за відверте спілкування, новітні вправи,динамічнмй майстер-клас та спортивний досвід.
Майстер-клас з легкої атлетики
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/image_50452225-1024x768.jpg)