29 лютого в гімназії №9 м. Чернівців студенти та викладачі нашого коледжу зустрілися зі школярами. Переглянувши фільм, учні 9-х класів отримали інформацію про особливості навчання на різних відділеннях «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Середня освіта. Музичне мистецтво», «Фізична культура і спорт»; про студентське життя у позанавчальний час. Студенти фізкультурного відділення, запрошуючи учнів вступати до коледжу, демонстрували відеоролик, розповідали про свої враження від навчання, про спортивні досягнення, про різноманітне, студентське буття. А представники музичного відділення представили спеціальність у формі концерту, в якому звучали інструментальні та вокальні твори у виконанні студентів різних курсів.
Запрошуємо на навчання
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5404578896311080948_y-1024x709.jpg)