10 квітня в актовому залі коледжу відбулася зустріч студентів з представниками ІІІ окремої штурмової бригади Збройних Сил України та молодіжної організації «Центурія». У ході бесіди наші гості з позивними «Тренер» та «Блондин» розповіли про історію створення бригади, участь підрозділів у обороні міст нашої держави та звільненні захопленої ворогом території; про особливості військової підготовки штурмовиків та унікальне братерство між воїнами; про завдання і чесноти молодіжної націоналістичної громадської організації; про формування поваги до героїв, які захищають від загарбників рідну землю; про важливість національно-патріотичного виховання в закладах освіти; про необхідність вдосконалення духу і тіла для захисту рідної мови, культури, національних надбань неньки-України.
Гартуй дух і тіло, вдосконалюйся
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5237846388979653173_y-1024x768.jpg)