Покращення медіаграмотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в інтернеті є актуальним завданням сьогодення.
З метою підвищення рівня інформаційної грамотності, формування навичок розпізнавання фейків, пропаганди та дезінформації студенти 2-х курсів відділення початкової освіти зустрілися з оперуповноваженим відділу протидії кіберзлочинності в Чернівецькій області
Тарасом Мочернюком.
Майбутні педагоги дізналися про проєкт Брама, спрямований на захист медіапростору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту.
Фотозвіт заходу…>>> Facebook
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)