Архітектура – це галузь людської діяльності, в якій просторові (стереометричні) фігури та їхні комбінації відіграють основну роль і вибудовані з каменю.
Це краса, якою милуються люди впродовж віків. Маючи за мету наочно побачити зв’язок геометрії і архітектури,
студенти 21, 24 та 25 академічних груп нашого коледжу разом з викладачами математики Н.П. Роговською та Л.Я. Бойчук відвідали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, колишню Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, архітектурний ансамбль якої включено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
З інтересом розглядали чудові архітектурні елементи грандіозного шедевру – головну браму, колони, арки, вежі… У грі «Хто назве більше геометричних фігур» активними були усі студенти.
Фотозвіт заходу…>>> Facebook
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)