18 травня в нашому коледжі відбулася зустріч зі вступниками – «День відкритих дверей». Директорка Наталія Палій розповіла про наш заклад освіти, відповідальний секретар Василь Процюк ознайомив присутніх з роботою Приймальної комісії та особливостями проведення вступних випробувань на усіх спеціальностях, а завідувачі відділень, показуючи матеріально-технічну базу, відповідали на запитання вступників і батьків.
Усі присутні переглянули концерт художньої самодіяльності студентів спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво».
Фотозвіт заходу…>>> Facebook
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)