Вступ на навчання-2021

ОГОЛОШЕННЯ. Шановні відвідувачі, рейтингові списки абітурієнтів 2021 року та списки рекомендованих на вступ ви можете відслідковувати на відповідній сторінці сайту за посиланням.


Шановні абітурієнти! Офіційна інформація щодо організації та супроводу вступу до Педагогічного фахового коледжу буде розміщуватись на сайті коледжу на сторінці “Вступ на навчання-2021”, а також у Телеграм та YouTube каналах коледжу. Підписуйтесь на нас та слідкуйте за оновленнями.

Адреса приймальної комісії: м.Чернівці, вул. М.Горького, 23, каб. № 7 (прийом документів) та каб. № 3 (інформація про вступ). Email: vstup@pedkoledzh.cv.ua

РЕЄСТРАЦІЯ КАБІНЕТУ ВСТУПНИКА за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua (база 11 класів) з 01.07.2021 року. Подача заяв через кабінет вступника розпочинається 14 липня 2021 року.
УВАГА! У кого з вступників (на базі 11 класів) виникають труднощі з кабінетом вступника та подачею документів, то можете звертатись у приймальну комісію коледжу для отримання консультації та допомоги щодо реєстрації та подачі документів.

Офіційна інформація щодо списків вступників до педагогічного фахового коледжу та розподіл конкурсних балів розміщено за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua (Дивіться розділ “Конкурсні пропозиції”).


РЕКЛАМА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021 РОКУ.


ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРИЙМАЙЛЬНУ КОМІСІЮ Педагогічного фахового коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.


ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича у 2021 році. (Оновлено 30.12.2020) з додатками.


ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до Педагогічного фахового коледжу Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича (для вступників на базі 11 класів)


Інформаційні матеріали для абітурієнтів-2021:


Результати вступних іспитів


Промо відео.

 

Поділитися з друзями