Вступ на навчання-2022

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні абітурієнти! Офіційна інформація щодо організації та супроводу вступу до Педагогічного фахового коледжу буде розміщуватись на сайті коледжу на сторінці “Вступ на навчання-2022”, а також у  Телеграм та YouTube каналах коледжу. Підписуйтесь на нас та слідкуйте за оновленнями. Адреса приймальної комісії: м.Чернівці, вул. М.Горького, 23, каб. № 7 (прийом документів) та каб. № 3 (інформація про вступ). Email: vstup@pedkoledzh.cv.ua


До уваги АБІТУРІЄНТІВ-2022!

Цього року для вступу на денну (дуальну) форму навчання на фахового молодшого бакалавра вам вперше потрібно реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви.
Реєстрація особистих електронних кабінетів починається 23 червня на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/
✅️Для створення кабінету треба зазначити:
➡️серію та номер документа про освіту;
➡️номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.
📧Також потрібно вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та згенерувати пароль для подальшого входу в кабінет.
📸У сам кабінет необхідно завантажити фото вступника та, за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію у селі (Додаток 13 або витяг з реєстру територіальної громади, зокрема сформований на порталі Дія), а також вказати контактні номери.
‼️Будь ласка, не завантажуйте «селфі» чи некоректне фото, адже заклад освіти може використовувати його для замовлення студентського (учнівського) квитка.
🗓Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви. Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18-ї години 13 липня.
📃Докладні інструкції в текстовому та відео форматах будуть розміщені на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/
❗️Зверніть увагу:
➡️конкурсний бал вступника на бюджет цього року складається з результатів індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу та розгляду мотиваційного листа. Текст мотиваційного листа необхідно буде заповнювати в кабінеті під час подання заяви. За необхідності копії матеріалів (дипломи, нагороди), що підтверджують викладену в листі інформацію, треба надсилати на електронні скриньки Приймальних комісій закладів освіти, що вказані в конкурсних пропозиціях;
➡️вступник може використати сільський коефіцієнт (СК), на який збільшується конкурсний бал. СК дорівнює 1,05. Він доступний для осіб, зареєстрованих у селі, які в рік вступу здобули базову середню освіту у закладі освіти на території села. Для підтвердження СК потрібно завантажити в електронний кабінет сканкопію відповідної довідки.
Якщо ви самостійно не зможете зареєструвати кабінет, то звертайтесь у консультаційний центр коледжу за адресою: м.Чернівці, вул. М.Горького, 23, каб. №8. З собою мати паспорт, код, свідоцтво про 9 або 11 класів школи та додаток до нього, мотиваційний лист. Подавати документи на вступ можна буде після реєстрації кабінету відповідно до термінів, визначених Правилами прийому (див. Інформацію про вступ).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Подача мотиваційного листа є обов’язковою умовою при вступі на всі спеціальності, але він не є вступним іспитом (детальніше у Правилах прийому на навчання).


Офіційна інформація щодо списків вступників до Педагогічного фахового коледжу та розподіл конкурсних балів буде розміщена за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua (Дивіться розділ “Конкурсні пропозиції”).Законодавча база вступної кампанії 2022 року.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРИЙМАЙЛЬНУ КОМІСІЮ Педагогічного фахового коледжу Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. (Оновлено 24.05.2022)


ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Педагогічного фахового коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича у 2022 році. (Оновлено 24.05.2022) з додатками.Інформаційні матеріали для абітурієнтів-2022: (Оновлено 30.05.2022). Матеріали доповнюються…Промо відео.  

 

Поділитися з друзями