«В кожній людині сонце, тільки дайте йому світити»
Сократ
Вітаємо Вас на сторінці «Психологічна служба»
Педагогічного фахового коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича!
Основною метою психологічної служби є забезпечення та підвищення ефективності освітнього процесу, захист психологічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників на основі застосування методів і технологій практичної психології та соціальної педагогіки.
Якщо Ви зіткнулися з труднощами в навчанні, Вам важко адаптуватися в новому колективі чи до умов проживання в гуртожитку, Ви відчуваєте труднощі у спілкуванні з батьками, викладачами чи однолітками, маєте бажання вирішити особисті проблеми, прагнете до самопізнання та самовдосконалення – ми завжди готові Вас вислухати та допомогти.
З метою підвищення психологічної культури, покращення міжособистісних стосунків, впливу індивідуально-психологічних чинників та соціальних факторів на диструктивну поведінку, запобігання конфліктним ситуаціям, формуванню безпечної поведінки у мережі Інтернет, пропонуємо Вашій увазі інформацію на сторінці «Психологічна служба».
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/Konflikt-150x150.jpg)
![](https://09qih9loelgmihwv0fa2b8nmoelsaz8z.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/Sots-merezhi-150x150.jpg)