Конкурс писанкарів «Воскресни, писанко!» – 2017

Українська писанка − це справжній шедевр декоративно-ужиткового мистецтва, створення якого потребує клопіткої праці, вимагає терпіння, зосередженості, а також знань значень символів, що зображаються на писанках.

Саме тому з метою популяризації великодніх традицій серед студентської молоді у нашому педагогічному коледжі ЧНУ ім. Ю. Федьковича вже вкотре у «чистий четвер» відбувся конкурс «Воскресни, писанко!».

Заняття писанкарством є дуже важливим для майбутніх вчителів, адже згодом вони зможуть передати підростаючому поколінню, своїм учням цю майстерність, любов до давнього прекрасного народного мистецтва. Цікаво, що невід’ємним елементом участі у конкурсі писанкарів є вишиванка або національний костюм, у який обов’язково має бути одягнутий конкурсант. Це надає дійству ще більшої святковості, урочистості.

Переможців конкурсу вже традиційно визначаємо у чотирьох номінаціях: «Традиційна писанка» (виконується воском та символічними елементами); «Мальованка» (розпис за допомогою пензлика); «Сучасна писанка» (робота бісером (наклеювання, нанизування, нашивання); «Сувенірна писанка» (оздоблення стрічками, нитками, аплікацією).

 

У номінації «ТРАДИЦІЙНА ПИСАНКА»

Гран-пріБалакун Марія (23 група)

1 місце − Лисенко Олена (33 група)

2 місце – Козуб Діана (31 група)

− Кметь Марія (37 група)

3 місце − Бакланова Марія (31 група)

− Бужак Крістіна (40 група)

− Тинкалюк Демʼян (39С група)

 

У номінації «МАЛЬОВАНА ПИСАНКА»

1 місце – Даниляк Яна(32 група)

2 місце – Мотреску Юліана (18С група)

− Загарія Іванна (34 група)

3 місце – Мацків Лариса (40 група)

− Штефлюк Тетяна (25 група)

− Гайко Надія (22 група)

 

У номінації «CУЧАСНА ПИСАНКА»

3 місце – Баляк Наталя (25 група)

− Палікиржа А., Москалюк Н., Палатайко В. (401С група)

− Писарюк Марта (38С група)

 

У номінації «СУВЕНІРНА ПИСАНКА»

1 місце – Яцюк Катерина (11 група)

2 місце – Городенська Олександра (36 група)

− Каланча А., Юрку М., Пентелейчук М.-К. (44 група)

3         місце − Романюк Ірина (45 група)

– Цукілова Марина (47 група)

– Капкій Христина та Мостова Аліна (41 група)

 

Журі також відзначає роботи

Герман Маріанни (37 група),

Мігован Діани (32 група),

Кручко Інни (37 група),

Тарновецької Крісніни, Шубран Олександри, Чеботар Ганни (35 група),

Нікітіної Олександри (27С група)!

Головне фото з сайту buknews.com.ua