Від покоління до покоління в українських родинах передаються народні пісні та легенди, сімейні обереги та реліквії, звичаї та обряди. Завдяки традиціям зберігається національна культура, продовжується родовід.
У вишиванці, яка є кодом нації й духовним символом українського народу, збережена енергетика рідного краю, затишок батьківської оселі, тепло материнських рук. Це не лише витвір мистецтва, це ще й оберіг. Адже у вишиту сорочку мама вкладає свою любов до сина чи доньки, думи, мрії, світлі надії та благословення на щасливе життя.
Ми, одягаючи вишиванку, зберігаємо історичну пам’ять народу, несемо у світ отримані у спадок від своєї родини українські традиції. А нині, в час збройної агресії ворога, боротьби за незалежність, територіальну цілісність і національну автентичність, вишиванка підкреслює силу наших традицій, силу нашого духу.
18 травня у Всесвітній день вишиванки в коледжі гармонійно поєдналися вишиті рушники та сорочки, милозвучна рідна мова та гарна українська пісня, весільні обряди та ширі емоції. Студенти спостерігали за обрядом збирання молодої на весіллі, практикувалися у пошитті традиційного весільного вінка з барвінку.
Під час ярмарку за ініціативи студентського самоврядування ми збирали кошти для потреб Збройних сил України
Щира вдячність учням Мамаївського закладу загальної середньої освіти та їх учителям (Скрипник Тамарі Іванівні та Грушці Наталії Нектарівні) за презентацію весільного обряду, вчительці початкових класів ліцею №12 м. Чернівців Федоряк Тетяні Володимирівні за проведення майстер-класу, Молодіжному парламенту Чернівецької міської ради за співорганізацію.
Студентська рада коледжу